Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
TÜM İHTİYAÇLARINIZ VE YENİLİKÇİ FİKİRLERİNİZ İÇİN

Web Yazılım Çözümleri

Uluslararası anlamda güvenilir ve modern web yazılım altyapıları arasından size en uygun olanı seçerek hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz hizmete sağlayabiliriz.

  • Milyonlarca insanın kullandığı güvenilir alt yapılarla sürprizlerden uzak, sorunsuz deneyim.
  • Varolan yazılımlardan yararlanarak defalarca test edilmiş, hızlı ve ekonomik bir çözüm.

Özgün ihtiyaçlarınız için gerekli olan özel yazılım ile arzuladığınız yazılım çözümlerine tam olarak arzuladığınız şekilde ulaşabilirsiniz. Bizlerin uzmanlığı ve sizlerin istekleri rehberliğinde her adımı sizin ve ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmış bir deneyim elde edebilirsiniz.

  • İhtiyaçlarınıza ve taleplerinize en uygun en en doğru çözüm.
  • Tasarımından en ince detaylarına kadar size ait ve özgün tasarım.
NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Yazılım Süreçleri

arrow
01
Talep Analizi ve Teknoloji Eşleştirmesi

Markanın isteklerine göre teknik ihtiyaçlarını belirliyoruz. Hangi yazılım araçlarının talepleri karşılayacağını tespit ediyoruz.

arrow
02
process2
Proje Süreci

İhtiyaçlar ve imkanlar doğrultusunda süreci planlıyoruz. Ardından projeyi marka ile sürekli iletişim halinde kalarak yürütüyoruz.

03
process3
Projenin Canlıya Alınması ve Destek Süreci

Markadan gelen revizelerle birlikte projeyi son haline getiriyoruz. Tüm testleri de tamamlayarak projeyi canlıya alıyoruz.

YAZILIM - WEB TASARIM

Web Yazılım Fiyatları

Web Yazılım Fiyat Hesaplama Aracı
Fiyat hesaplaması yapabilmek için altyapı ve sitenizde bulunmasını istediğiniz özellikleri seçiniz.
Ek Düzenli Maliyetler
Bu maliyetler firmamızdan bağımsız olarak diğer hizmet sağlayıcılardan alınmaktadır ve firmamıza değil ilgili kurumlara düzenli olarak sizin tarafınızdan ödenecektir.

 
Total 0 .
Web Yazılım / Web Tasarım Nedir?

Web yazılım ya da web tasarım, internetin gelişmesi ve insan hayatında önemli bir yere sahip olması ile gelişmiş olan kavramlardır. Bireylerin ya da işletmelerin internette var olabilmesi ve hedef kitlelerine ulaşabilmesi için web yazılım ve web tasarım hizmetlerinden faydalanması gerekmektedir. Web yazılım, bir web sitesinin alt yapısını yani yazılım kısmını oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra web tasarım ise kullanıcıların siteye girdiklerinde karşılarına çıkan çeşitli görsel çalışmaları ifade etmektedir. Web yazılım ve web tasarım hizmetlerinin kişiye özel bir şekilde hazırlanması web sitelerinden elde edilecek başarının temelini oluşturmaktadır. Bu noktada siz de bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek web tasarım ve web yazılım hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Web tasarım çalışma süresi nasıl ilerlemektedir?

Müşteri ile iletişime geçilerek ilk görüşme sağlanmaktadır. İlk görüşme, yapılacak olan web tasarımı anlamaya yöneliktir. Müşteriyi ve projeyi tanımaya çalışırız. Gerekli bilgi logo ve tasarım için kullanılacak görseller müşteriden alınması sonrasında web tasarım çalışmalarına başlanmaktadır.

Çalışmanın yer alacağı sektör hakkında bir ön araştırma yapılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı aynı sektör içindeki her çalışma ön bilgi amaçlı incelenmektedir. Önbilgiler eşliğinde bir demo web sitesi hazırlanır. Hazırlanmış olan demo proje sahibi ile paylaşılmaktadır. Çalışma sonucunda ortay paydada bulunmamız durumunda projenin alt sayfaları için çalışmaya başlanmaktadır. Örnek alt sayfaların çıkarılması ve müşteri ile paylaşılması sonucu onay alma şeklinde çalışmaya devam edilir. 

Çalışmalar kullanıcı arayüzü yazılım çalışmaları şeklinde devam etmektedir. Web sitenin yönetim paneli yazılır. Aynı süreçte web sitenin mobil hali yapılarak bir bütün halinde proje sahibine sunulmaktadır. 

Gerekli onayların alınması ardından web site yayına açılmaktadır. Mailler, gönderme işlemleri, Google kaydı, harita işlemleri gibi ayarlar yapılarak test yayınları sonrasında web site tamamen yayınlanmış olur.

Web sitemiz mobil cihazlarla düzgün görüntülenecek mi?

Hazırladığımız web sitelerinde kullandığımız içerik yönetim sistemleri ve tasarlanan şablonlar, site öğelerini gelen ziyaretçinin ekran çözünürlüğüne adapte edebilen, esnek bir yapıdadır. Bu sayede tüm mobil cihazlar ile yüzde yüz uyumluluk sağlanır.

Web sitemizin maliyeti ne olur?

Web siteleri sınırsızca genişletilebilir yapıda olduklarından, geniş içeriğe sahip bir web sitesinde, web tasarımcı zamanının büyük bölümünü içeriğin yerleştirilmesi için harcar. Ayrıca, örneğin web sitenizde olmasını istediğiniz bazı nitelikler için size özel kodlar yazılması gerekebilir. Bu gibi nedenlerle web sitesi tasarımında, yapılacak projeyi görmeden ortalama bir fiyat bile vermek mümkün değildir. Web tasarımınız konusunda fiyat verebilmemiz için öncelikle ne türde bir çalışma istediğinizi öğrenmeli ve içeriğiniz hakkında fikir sahibi olmalıyız.

Web Tasarım Ajansı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Web tasarım ajansları, bireylere ve işletmelere web sitesi tasarlayan ajanslardır. Her firma ve hizmet seçiminde olduğu gibi web tasarım ajansı seçiminde de dikkat edilmesi gerekenler vardır. Bunlardan ilki web tasarım ajansının size sunduğu hizmetlerin kapsamıdır. Örneğin, ajans teslimden sonra herhangi bir problem olması durumunda size çözüm sunuyor mu? Bunun yanı sıra ajansın başarısı da büyük bir etkendir. Daha önce tasarlanan web sitelerini inceleyerek ajansın sizin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yapıda olup olmadığını görebilirsiniz. Web tasarım ajansı seçiminde fiyatta önemli bir unsurdur. Bütçenizi aşan ajanslar ile çalışmayacağınız için kendi bütçenize en uygun ajansları tercih etmeniz gerekmektedir. Son olarak ajansın web sitenizi hazırlarken şablon mu kullanacağını yoksa özel tasarım mı yapacağını öğrenmelisiniz.

Web sitemizin tasarımını ne sıklıkla yenilemeliyiz?

Modern, dinamik web sitelerinde, site altyapısında kullanılan içerik yönetim sistemi yazılımları kendilerini güncelleyebilir yapıdadır. Öte yandan, internet teknolojileri hızla geliştiği için bu yazılımlar bir süre sonra mevcut sürümlerinde küçük güncellemeler ile devam etmek yerine, majör sürüm yükseltmeleri yaparak mevcut teknolojilere ayak uydururlar. Bu, sizin kullanmakta olduğunuz içerik yönetim sistemi için artık güncelleştirme yayınlanmayacak anlamına gelir. Bu noktada web sitenizi yenilemeniz tavsiye edilir. Aksi taktirde güvenlik açıkları ortaya çıkabileceği gibi, zamanla sunucu üzerindeki diğer yazılımlarla uyumsuzluk meydana geleceği için web siteniz tümden çalışmaz hale de gelebilir.

Web tasarımcımızı bulunduğumuz şehirden seçmemiz şart mı?

Web tasarımcınızın bulunduğunuz şehirde, hatta bulunduğunuz ülkede olması gibi bir zorunluluk kesinlikle yoktur. İyi bir web tasarımcı işi gereği başta internet olmak üzere tüm iletişim araçlarını son derece iyi kullanır. Web sitelerinin hammaddesi olan içeriğinizi web tasarımcınıza internet yoluyla ulaştırabilir, web tasarımcınız ile hiç yüz yüze gelmenize gerek olmadan web çalışmanızın nasıl ilerlediğini yine internet üzerinden takip edebilirsiniz. Önemli olan web tasarımcınızın nerede olduğu değil, işini ne kadar iyi yaptığıdır.

Virgo, Ankara'da yerleşik bir şirket olmakla birlikte, bugüne kadar Türkiye'nin dört bir yanına web tasarım hizmeti vermiş bir firmadır. Sadece Türkiye'ye değil, batıda İnternet'in anavatanı Amerika'dan, doğuda Azerbaycan'a kadar birçok ülkeye de hizmet verdik ve müşterilerimizin bir bölümü ile hiç yüz yüze tanışma imkanımız olmadı. Eğer Ankara'da değilseniz ve verimli bir web sitesine sahip olmak için Virgo ile çalışmak isterseniz, size de hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İyi bir web sitesinde içerik nasıl oluşturulmalı ve organize edilmelidir?

Web sitelerinde içerik herşeyden daha önemlidir. İçeriği hazırlarken içeriğin zengin ve yüzde yüz özgün olmasına dikkat edilmelidir. Arama motorları içeriği özgün olmayan, başka web sitelerindeki yazıların kopyalanarak kullanıldığı web sitelerini tespit eder ve kötü sıralamalara yerleştirerek cezalandırır. Başka web sitelerinden kopyalanan içerik ile oluşturulacak bir web sitesinden alacağınız verim dramatik olarak düşeceği gibi, bu davranış biçimi etik olarak da yanlıştır.

İçeriği organize ederken, site ziyaretçilerinin aradıkları bilgiye site içerisinde kaybolmadan, kolayca ulaşabilecekleri bir yapı tasarlanmalıdır.

E-ticaret Çözümleri

Yazılımımızın en son çıkardığı özellikleri (Kampanya Modülleri, Reklam Modülleri, Google Dostu Araçlar vb.) göz önünde bulundurularak sizin yerinize biz yapılandırıyoruz. E-Ticaret sitenizde yasal olarak bulundurmak zorunda olduğunuz ve yine ilgili yasalara göre düzenlenip işletmenize uygun bir şekilde hazırlanması gereken tüm yasal sözleşmelerinizi ekibimiz sizin için hazır hale getiriyor ve sitenize ekliyor. Böylelikle e-ticaret siteniz ile ilgili en hassas olan konulardan birini daha çözmüş oluyorsunuz. Sitenize eklemek adına içeriğini ve metnini hazırladığınız dinamik sayfalarınızı sizin adınıza ekliyoruz ve düzenliyoruz.

Firma Web Çözümleri

Web sitesi tasarımı işletmenizin başarısını belirleyebilir. Şu anda, her gün çevrimiçi olarak 4,5 milyardan fazla arama yapılıyor. Bunun sizin için anlamı nedir? Müşterilerinizin her biri interneti kullanıyor.Bu durum web sitesinin önemini ortaya koymaktadır.

Sanal Pos Kurulumu

Müşteri deneyimi dijital işletmeler ve özellikle yeni işletmeler için zorunlu hale geldikçe, ödeme hizmetleri satıcılar ve tüketiciler arasında daha hızlı ve daha güvenli çözümler ve etkileşimler sağlamak için gelişmektedir. Bunlardan biri, kredi ve banka kartı işlemesini basitleştiren ve ek donanım ve yazılımlarla ilgili sorunları azaltan bir çözüm olan Sanal POS (Satış Noktası) Terminalidir.

Mobil Uygulama Geliştirme

Yazılımkobi olarak hayalinizi kurduğunuz şık, modern, işlevsel olarak eksiksiz ve hızlı mobil uygulama için uzun yıllardır sektöre yön veriyoruz. Geçmişten günümüze tüm mobil cihazlarda çalışan onlarca büyük mobil uygulama projesine imza attık. Sektörünüz ne olursa olsun yazılım fikirlerinize ve projelerinizi kodlara dökmeye hazırız.

Hazır Yazılım Çözümleri

Hayatı kolaylaştıran hazır yazılım çözümleri  ile Yazılımkobi tarafından geliştirilen emlak sitelerinden kurumsal firma web sitelerine otel sitelerinden restoran ve aklınıza gelebilecek tüm sektörlere göre uyarlanmış hazır web site paketlerimizi çok uygun bütçelerle satın alabilir ve uzman ekibimiz tarafımızdan kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum sonrasındaki süreçlerde de uzman ekibimiz 7/24 teknik destek vermek için sizlerle birlikte olacaktır. 

Özel Yazılım Çözümleri

Özel ihtiyaçlarınızı en baştan tespit ediyor, sizi hedefe götürecek olası yöntem ve seçenekleri belirliyoruz. Bizim uzmanlığımız ve sizin talepleriniz doğrultusunda en iyi seçeneği belirliyor ve projeyi takip edilebilir adımlara bölerek ilerliyoruz.

Özel Yazılım Neden Yüksek Maliyetli?

Özel yazılımların yüksek maliyetli olmasının temel sebebi iş yükünün çok fazla olmasıdır. Yazılım ihtiyaçlarının pek çoğu daha bir altyapı veya servis sağlayıcı tarafından ürün olarak sunulmaktadır ancak bu servislerden yararlanmamak tekerleği yeniden icat etmeniz gerektiği manasına gelmektedir. Bu da doğal olarak süreci çok fazla uzatmaktadır. Özel yazılımların bir diğer sorunu ise daha önce test edilmemiş olmasıdır. Hazır eklentiler ve tasarımlar hakkında başka kullanıcıların deneyimlerine erişmek mümkünken özel yazılımlarda böyle bir imkan yoktur. Özel yazılım tamamlandıktan sonra gereken test aşaması hem süreci uzatmakta hem maliyeti artırmaktadır.