Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
E-TİCARET İHTİYAÇLARINIZ VE YENİLİKÇİ FİKİRLERİNİZ İÇİN

E-ticaret Yazılım Çözümleri

Hazır e-ticaret temaları ile yazılım sürecinizi hızlandırabilir, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Ek olarak doğru bir tema tercihi yapabilirseniz daha önce yüzlerce farklı firma tarafından test edilmiş ve yazılım açıkları büyük ölçüde giderilmiş bir tema ile daha güvenli bir e-ticaret sitesine de sahip olabilirsiniz. Hazır temalar ile e-ticaret sitesi kurma hakkında öne çıkan bazı konular ise şöyle:

  • Hazır e-ticaret temaları kullanmak için hiç yazılım bilgisine ihtiyacınız olmadığı sözü koca bir yalandan ibarettir. Temlarda ortalama minimum %20-%30 civarında değişiklik yapmanız gerekir. Bu değişiklikler de bazen o bileşeni baştan kodlamaktan bile zor olabilir. O nedenle hazır e-ticaret temaları e-ticaret sitesini yazılım bilgisi olmayan kişilerin yapabilmesi için değil yazılım bilgisi olanların daha hızlı bir şekilde yapabilmesi içindir.
  • Tema seçimi yaparken daha önce çok fazla profesyonel tarafından kullanılmış ve iyi yorumlar almış olmasına özen göstermelisiniz.
  • Asla korsan tema kullanmamalısınız. Korsan temaların neredeyse tamamında virüs bulunduğunu ve bilgilerinizin çalınacağını unutmayın.

Tamamen markanıza özel bir e-ticaret sitesine sahip olmak yazılım anlamında markanız için gelinebilecek en iyi noktalardan biridir. Satmış olduğunuz ürüne ve müşteri kitlenize özel bir deneyim hazırlayarak markanızı internet sitenizde tam anlamıyla yansıtarak satışlarınızı ciddi oranda artırabilirsiniz.

Özel tasarım bir e-ticaret sitesi sahibi olmak ciddi sabit ve düzenli maliyetleri de beraberinde getirir. Bu nedenle, özel tasarım bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız olup olmadığını iyice düşünüp tarafsız bir uzman görüşüne başvurmalısınız.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Yazılım Süreçleri

arrow
01
Talep Analizi ve Teknoloji Eşleştirmesi

Markanın isteklerine göre teknik ihtiyaçlarını belirliyoruz. Hangi yazılım araçlarının talepleri karşılayacağını tespit ediyoruz.

arrow
02
process2
Proje Süreci

İhtiyaçlar ve imkanlar doğrultusunda süreci planlıyoruz. Ardından projeyi marka ile sürekli iletişim halinde kalarak yürütüyoruz.

03
process3
Projenin Canlıya Alınması ve Destek Süreci

Markadan gelen revizelerle birlikte projeyi son haline getiriyoruz. Tüm testleri de tamamlayarak projeyi canlıya alıyoruz.

YAZILIM - WEB TASARIM

E-ticaret Yazılım Fiyatları

Web Yazılım Fiyat Hesaplama Aracı
Fiyat hesaplaması yapabilmek için altyapı ve sitenizde bulunmasını istediğiniz özellikleri seçiniz.
Ek Düzenli Maliyetler
Bu maliyetler firmamızdan bağımsız olarak diğer hizmet sağlayıcılardan alınmaktadır ve firmamıza değil ilgili kurumlara düzenli olarak sizin tarafınızdan ödenecektir.

 
Total 0 .

Web Yazılım Çözümleri

Yazılımkobi özel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış web tabanlı bir sistem tasarlayabilir ve yazabiliriz. Farklı bir fikriniz olabilir veya İşletmenizin iç işleyişi hakkında bir geliştirme talebiniz olabilir tamda burada devreye girip size özel bir yazılım yazabiliriz. 

Web Yazılım Nedir, Nasıl Yapılır?

Web yazılım nedir sorusuna verilebilecek en kısa cevap; web programlama olarak ifade edilebilir. Aslında sunucular üzerinde çalışan ve kullanıcıların google, yandex, mozilla gibi tarayıcıların üzerinden ulaşıp kullandıkları yazılım türüdür. Diğer bir deyişle, web sitelerinin arka planda çalışan, veri alma ve veri yazma gibi işlemlerin yazılıma dönüştürülmesidir.

E-ticaret Çözümleri

Yazılımımızın en son çıkardığı özellikleri (Kampanya Modülleri, Reklam Modülleri, Google Dostu Araçlar vb.) göz önünde bulundurularak sizin yerinize biz yapılandırıyoruz. E-Ticaret sitenizde yasal olarak bulundurmak zorunda olduğunuz ve yine ilgili yasalara göre düzenlenip işletmenize uygun bir şekilde hazırlanması gereken tüm yasal sözleşmelerinizi ekibimiz sizin için hazır hale getiriyor ve sitenize ekliyor. Böylelikle e-ticaret siteniz ile ilgili en hassas olan konulardan birini daha çözmüş oluyorsunuz. Sitenize eklemek adına içeriğini ve metnini hazırladığınız dinamik sayfalarınızı sizin adınıza ekliyoruz ve düzenliyoruz.

Firma Web Çözümleri

Web sitesi tasarımı işletmenizin başarısını belirleyebilir. Şu anda, her gün çevrimiçi olarak 4,5 milyardan fazla arama yapılıyor. Bunun sizin için anlamı nedir? Müşterilerinizin her biri interneti kullanıyor.Bu durum web sitesinin önemini ortaya koymaktadır.

Sanal Pos Kurulumu

Müşteri deneyimi dijital işletmeler ve özellikle yeni işletmeler için zorunlu hale geldikçe, ödeme hizmetleri satıcılar ve tüketiciler arasında daha hızlı ve daha güvenli çözümler ve etkileşimler sağlamak için gelişmektedir. Bunlardan biri, kredi ve banka kartı işlemesini basitleştiren ve ek donanım ve yazılımlarla ilgili sorunları azaltan bir çözüm olan Sanal POS (Satış Noktası) Terminalidir.

Mobil Uygulama Geliştirme

Yazılımkobi olarak hayalinizi kurduğunuz şık, modern, işlevsel olarak eksiksiz ve hızlı mobil uygulama için uzun yıllardır sektöre yön veriyoruz. Geçmişten günümüze tüm mobil cihazlarda çalışan onlarca büyük mobil uygulama projesine imza attık. Sektörünüz ne olursa olsun yazılım fikirlerinize ve projelerinizi kodlara dökmeye hazırız.

Hazır Yazılım Çözümleri

Hayatı kolaylaştıran hazır yazılım çözümleri  ile Yazılımkobi tarafından geliştirilen emlak sitelerinden kurumsal firma web sitelerine otel sitelerinden restoran ve aklınıza gelebilecek tüm sektörlere göre uyarlanmış hazır web site paketlerimizi çok uygun bütçelerle satın alabilir ve uzman ekibimiz tarafımızdan kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum sonrasındaki süreçlerde de uzman ekibimiz 7/24 teknik destek vermek için sizlerle birlikte olacaktır. 

Özel Yazılım Çözümleri

Özel ihtiyaçlarınızı en baştan tespit ediyor, sizi hedefe götürecek olası yöntem ve seçenekleri belirliyoruz. Bizim uzmanlığımız ve sizin talepleriniz doğrultusunda en iyi seçeneği belirliyor ve projeyi takip edilebilir adımlara bölerek ilerliyoruz.

Özel Yazılım Neden Yüksek Maliyetli?

Özel yazılımların yüksek maliyetli olmasının temel sebebi iş yükünün çok fazla olmasıdır. Yazılım ihtiyaçlarının pek çoğu daha bir altyapı veya servis sağlayıcı tarafından ürün olarak sunulmaktadır ancak bu servislerden yararlanmamak tekerleği yeniden icat etmeniz gerektiği manasına gelmektedir. Bu da doğal olarak süreci çok fazla uzatmaktadır. Özel yazılımların bir diğer sorunu ise daha önce test edilmemiş olmasıdır. Hazır eklentiler ve tasarımlar hakkında başka kullanıcıların deneyimlerine erişmek mümkünken özel yazılımlarda böyle bir imkan yoktur. Özel yazılım tamamlandıktan sonra gereken test aşaması hem süreci uzatmakta hem maliyeti artırmaktadır.