Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
HİZMET ALANLARIMIZ

Hizmetlerimiz

Web Yazılım

Web Yazılım Çözümleri, E-ticaret Yazılım Çözümleri, Özel Yazılım Çözümleri, Mobil Uygulama Geliştirme, Shopify Yazılım Desteği ve Entegrasyon Yazılım Çözümleri ile 7/24 Hizmet Vermekteyiz.

Dijital Pazarlama

Sosyal medya reklamcılığı hesap yönetiminin haricinde ekstra olarak Instagram, Facebook, YouTube, LinkedIn, Tiktok gibi mecralarda reklamlarınızın potansiyel müşterilerinize gösterilmesidir.

Tasarım & İçerik

Çeşitli ölçütlerde logo, tanıtım, duyuru, kampanya, kurumsal kimlik ve dijital reklam amaçlı görsellerinizi tasarım ekibimize yaptırabilirsiniz. Profesyonellerimiz her an sizinledir.

Hizmetlerimiz

İhtiyacın olan kurumsal web uygulamalarını ve çözümlerini profesyonelce tedarik et. Dijital dünyanın basamaklarını rakiplerinden önce çık.

İyi bir tasarım örneği hiç kuşkusuz doğru perspektiflerin ve doğal kriterlerin işbirliğiyle meydana gelir. Peki doğal haline bütün gerçekliğiyle benzeyen eseri tamamıyla orijinalinden farklı ve başarılı kılan ayırt edici özellikler nedir?