Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Dijital Pazarlama ve Web Yazılım Ajansı

YAZILIMKOBİ.NET Neden Lider Web Tasarım Şirketleri Arasında?

2003’ten beri en iyi web tasarım ajansları sıralamasındayız ve inanılmaz başarılarımızı gururla kutluyoruz.

Performans yolculuğunun ardından, yaklaşık 9 yıldan beri YAZILIMKOBİ.NET’de müşteriler için daha iyi bir deneyim sağlamak adına yazılımlar geliştirdik. Bu paha biçilmez başarı yolculuğu, ISO 9001 sertifikası gibi bir sürü avantaj sağladı. En yüksek puan alan eleştirmenler tarafından tanınıyoruz ve dünya çapında binlerce müşteriye hizmet verdik.

01
Memnuniyet

Amacımız; müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve tüm diğer paydaşlarımızı memnun etmektir.

02
Güven

Yaptığımız tüm işler ve verdiğimiz tüm sözler ile güvene dayalı iş ilişkilerine önem veriyoruz.

03
Referans

Memnuniyet ve güven prensiplerinin bize birbirinden güzel referanslarla döndüğünün farkında

YAZILIMKOBİ.NET

Bizi Tanıyın

Müşterilerimize mükemmel bir hizmet sunma konusunda tutkulu, küçük ve özel bir ekibiz. En iyi web tasarım ajanslarından biri olarak, herhangi bir projeye on yılı aşkın bir deneyim kazandırıyoruz.

Özgün web siteleri tasarlıyoruz, Yazmaktan sıkılmıyoruz. Güncel çizgiler kullanarak, kaliteli ve özgün içerikler hazırlıyoruz. Sizi ve firmanızı en doğru şekilde tanıtıyor, sizi müşterilerinize en iyi şekilde yansıtacak web tasarımları hazırlıyoruz. Profesyonel, hızlı, arama motoru dostu web siteleri tasarlıyoruz. Taleplerinizi doğru anlıyor, sorunlarınıza hızlı çözümler üretiyoruz. Aldığımız işi tüm kontroller yapıldıktan sonra hatasız olarak zamanında teslim ediyoruz.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu. 10 yılı aşkın süredir yurt içi pazarda; Web Yazılım, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Programlama, 3D Tasarım ve Modelleme, Animasyon, Hosting ve Domain (Web barındırma, alan adı ve aracılık hizmetleri), Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Kurumsal Mail Hizmeti alanlarındaki yetkinliğimizi yol boyunca geliştirerek artırdık. Hizmet çeşitlerimizin sınırını sizler belirlediniz.